Të fundit

Keisi mes lotësh i rrëfehet Luizit: Nuk kam qenë lidhur me Lorencin

Pas rrëfimit të Lorencit më dhomën e rrëfimit se ky i fundit ka pasur një marrëdhënie me Keisin jashtë, Keisi është ndjerë e lënduar.

Ndërsa Luizi po i qëndronte pranë, Keisi hodhi poshtë fjalët e Lorencit dhe u shpreh se ajo nuk ka qenë e lidhur me të.

Këngëtarja tutje theksoi se nuk do dëshironte të hapej fare kjo temë, për faktin se del e shëmtuar jashtë.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci