Të fundit

Stresi ironizon me ish-banorët e BBVK-së

Reperi i njohur shqiptar, Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova.

Reperi së fundmi performoi në një klub nate në Tiranë ku edhe ironizoi pak me ish-banorët.

Ai u tha se ka respekt për të gjithë por në fund i priti dhe i përcolli vet.

Këtë Stresi e tha në skenë në mesin e shumë adhuruesve të tij të cilët edhe brohoritën shumë.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci