Të fundit

Nëna e djalit dëshmor: Peng e kam që nuk ia pash fytyrën djalit

Vizitat në këtë vend i kanë të rralla. Kjo pasi malli që Fazile e Habit Halili kanë për djalin dëshmor është i madh.

Prindërit, djalin e tyre dëshmorë e përshkruajnë me emocione të mëdha.

Djali i tyre i ndjerë ishte në studime për mjekësi, për të cilat u kujdes babai që mos t’i mungonte asgjë.

Gjatë asaj kohe ishte lufta në Kosovë dhe me këtë rast ai vendosi që t’i bashkohet UÇK-së.

Momente të vështira ishin edhe për babanë, kur për herë të fundit pa djalin e tij.

Megjithatë, momenti më i vështirë ishte kur e kuptuan se ai ishte vrarë.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci