Të fundit

Motra e Luizit flet për herë të parë për Kiarën

Pas daljes së Kiara Titos nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, është komentuar se nëse Kiara është takuar me familjarët dhe miqtë e Luizit.

Përmes një “Ask & Question” në Instagram, “motra e Luizit, Ina”, i është përgjigjur disa prej pyetjeve të ndjekësve.

“Motra” ka treguar se kanë foluar me moderatoren dhe ju duket shumë ndryshe nga cfarë kanë parë nga ekrani.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci