Të fundit

Momenti kur i sekuestrohet vetura “Papiqulos”

Një veturë e tipit BMW më ngjyrë të gjelbërt ka kohë që po i shqetëson banorët e Prishtinës me zhurmën që krijonte.

Gjatë ditës së sotme R.H., 34 vjeçar është ndaluar nga policia, teksa në dosjën e tij figurojnë 225 gjoba për kundërvajtje në trafik.

Të njëjtit i është sekuestruar vetura dhe momenti kur merimanga merr veturën BMW të tij, është publikuar në rrjete sociale.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci