Të fundit

Adriana Matoshi largohet nga seriali “Sha je be tu folën”

Ajo nuk ka dyshim se është njëra nga aktoret më të dashura e më të pëlqyera nga publiku.

Bëhet fjalë për artisten nga Gjilani, Adriana Matoshi, e cila së fundmi ka qenë e angazhuar në disa projekte.

Megjithatë, deputetja e Kuvendit të Kosovës ka bërë edhe një njoftim në rrjete sociale duke treguar se nuk është më pjesë e serialit “Sha je be tu folën”.

“Përshëndetje të gjithëve, ju njoftoj se më nuk do të jem pjesë e serialit “Sha je be tu folën”, u shpreh ajo.

Aktorja ka falënderuar ekipin, por nuk ka dhënë ndonjë detaj tjetër se përse është larguar.

“I falënderoj të gjithë aktorët dhe ekipin e serialit. Shihemi së shpejti në projektet e radhës”, vazhdoi tutje Matoshi.

Pjesë e këtij seriali janë disa nga aktorët e “O sa mirë”, por natyrisht në karaktere të reja.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci