Të fundit

Muja viziton Atiqin: Shërbimi për çdo qytetar do të jetë angazhimi i tij i përditshëm

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Armend Muja, ka vizituar kryetarin e Mitrovicës Veriore, Erden Atiq, të cilin e uroi për marrjen e detyrë së re.

Ai tha se Mitrovica Veriore ka shumë punë e nevoja, për të cilat tha se me kryetarin Atiq do të jenë përkushtimi i tij.

“Komuna veriore e Mitrovicës ka shumë punë dhe nevoja, por jemi të bindur që me Kryetarin e ri Atiq infrastruktura, shërbimet komunale dhe shërbimi për çdo qytetar pa dallim do të jenë angazhimi dhe përkushtimi i tij i përditshëm”, tha Muja.

Kujtojmë se nën masa të rrepta të sigurisë, sot kryetari i ri i Mitrovicës Veriore, Erden Atiq, ka dhënë betimin e tij.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci