Të fundit

Momenti kur Bërnabiq eskalon në Kuvend dhe godet mikrofonin me gjithë forcën

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka eskaluar krejtësisht sot në Kuvendin e Serbisë ku po diskutohej ashpër mes pozitës e opozitës serbe.

Ajo në një moment ka humbur krejtësisht kontrollin duke bërtitur “turp ju qoftë” dhe duke goditur mikrofonin me gjithë forcën.

Kjo ka bërë që video të shpërndahet në rrjetet sociale e të mos mungojnë as shakatë të drejtuara kah ajo.

Një këngëtare serbe, Seka Aleksiç ka komentuar videon duke shkruar me ironi se ajo reagon në këtë formë kur i vendosin produktin e gabuar në hamburger.

Në anën tjetër, kohëve të fundit në Serbi ka pasur përplasje të ashpra midis pozitës dhe opozitës.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci