Të fundit

Vikendi “e sjell verën” në Kosovë: Ja sa shkojnë temperaturat të shtunën e të dielën

Të shtunën parashihet të mbajë mot kryesisht me diell.

Vranësira të pakta parashihen në relievin malor. Temperaturat do të jenë në rritje në krahasim me ditët e fundit.

Të dielën mot i nxehtë dhe me temperatura të ngjashme. Në pjesën e dytë të ditës parashihen vranësira të cilat vende-vende mund të sjellin riga të dobëta dhe të izoluara të shiut.

Gjatë këtyre dy ditëve do të fryjë erë nga drejtimi i jugperendimit me shpejtësi 1-5m/s.

Temperaturat do të jenë si në vijim:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci