Të fundit

Sulmuesi i Kosovës afër kalimit te Milani

Sipas raportimeve nga mediat e ndryshme italiane, sulmuesi kosovar, Edon Zhegrova do të jetë pjesë e skuadrës së Milanit nga sezoni i ardhshëm.

Milani është duke menduar për prurje të reja te skuadra dhe sulmuesi i ri kosovar shihet të jetë zëvendësimi i përkryer për Messias.

Kampionë në fuqi në Itali kanë marrëdhënie të shkëlqyera me skuadrën e Lille ku momentalisht luan Zhegrova dhe kjo po shihet si shtysë për transferimin e tij.

Negociatat nuk kanë filluar ende por çdo gjë është e hapur.

Në këtë sezon për Lille deri më tani, Zhegrova ka luajtur 24 ndeshje në total, ku ka shënuar 4 gola dhe ka asistuar 5 herë.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci