Të fundit

Basketbollisti i Barcelonës bëhet viral, humb dhëmbin gjatë një dueli

Basketbollistet e Real Madridit kaluan në finalen e katërt të Euroligës pasi mposhtën Barcelonën me rezultat 78:66 në Kaunas, ndërsa përplasja mes rivalëve spanjollë u shënua edhe nga një rënie e rëndë e Rokas Jokubaitis të Barcelonës, i cili mbeti pa dhëmb.

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në çerekun e dytë, kur lituanez humbi ekuilibrin me një depërtim dhe goditi me forcë fytyrën në dysheme, gjë që rezultoi në thyerjen e dy dhëmbëve të përparmë.

Pas kësaj, kamerat në një moment e zmadhuan atë në pankinën e lojtarëve rezervë, ku me një buzëqeshje të gjerë u dallua qartë se ai kishte mbetur pa dy dhëmbë dhe video siç pritej u bë hit në rrjetet sociale.

Pavarësisht gjithçkaje, Jokubaitis vazhdoi të luante, por edhe kjo nuk mjaftoi që Barça të shmangte humbjen nga rivali i përmbetuar.

Kështu, Barcelona dhe Monaco do të luftojnë për vendin e tretë të dielën me fillim nga ora 16:00.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci