Të fundit

Ferizaj: Një punëtor e zënë skelet

Një punëtor në Ferizaj është lënduar nga skelet.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar Basri Shabani nga Policia Rajonale në Ferizaj.

Ai ka bërë të ditur se pas dhënies së ndihmës së parë në emergjencën e Ferizajt, është dërguar në QKUK, për tretman të mëtejshëm.

“Ju konfirmoj se një person , punëtor është lënduar nga skelet, i njëjti pas kontrollit dhe dhënies së ndihmës së parë në emergjencën e Ferizajt, është dërguar në QKUK, për tretman të mëtutjeshëm”, thuhet në konfirmim.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci