Të fundit

Aksident trafiku në Gjakovë, vdes një grua

Një aksident trafiku ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Fshaj të Gjakovës, ku janë përfshirë një veturë dhe një kamion.

Zëdhënësi i policisë në Gjakovë, Sheremet Elezaj ka thënë për Paparacin se si pasojë e aksidentit ka vdekur një grua 71 vjeçare, kurse janë lënduar tre të tjerë.

Personeli mjekësor ka konstatuar vdekjen e saj, kurse rasti është duke u trajtuar nga Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugor.

 

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci