Të fundit

Kurti e luan një lojë në shesh, e mahnit asistentin e tij: I saktë edhe kësaj here

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po merr pjesë në një aktivitet në qendër të Prishtinës derisa ka vendosur ta luaj edhe një lojë.

Ai ka arritur ta kompletojë “sfidën” dhe kështu ka mahnitur asistentin e tij, Arianit Beqiri.

Beqiri ka postuar në Twitter videon e Kurtit duke luajtur këtë lojë duke thënë se u tregua i saktë edhe kësaj here.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci