Të fundit

Drita rrezikon ta humb titullin, Malisheva kalon në epërsi

Skuadra e Malishevës ka arritur të dalë në epërsi ndaj Dritës, duke rrezikuar kështu seriozisht titullin e Dritës.

Sobowale shënoi për 1:0 në minutën e 57-të të ndeshjes.

Në rast se Drita mposhtet nga Malisheva dhe Ballkani fiton ndaj Ferizajt, skuadra nga Suhareka do të shpallet kampione e Kosovës.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci