Të fundit

Tahiri-ministrit Murati: Qytetarët po e paguajnë çmimin e paaftësisë tënde

Ish-kreu i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, i ka reaguar ministrit të Financave, Hekuran Murati, pasi ky i fundit ka fajësuar LDK-në për dërgimin në Kushtetuese të Ligjit për Çmimet Tavan.

Tahiri ka thënë se qytetarët e Kosovës po e paguajnë çmimin e paaftësisë së ministrit Murati dhe se LDK po iu tregon qytetarëve se “sa i paaftë je”.

Zyrtari i LDK-së ka shtuar tutje se Qeverisë i shkoi mandati duke fajësuar të tjerët.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci