Të fundit

Shtetasja e Shqipërisë ankohet në Polici: Fëmija im është rrahur nga kujdestarja në Fushë Kosovë

Një shtetase e Shqipërisë ka raportuar të shtunën në Polici se gruaja e cila ishte kujdestare e fëmijës së saj, ia ka rrahur atë.

Rasti dyshohet të ketë ndodhur të premten në Fushë Kosovë, tregoi Policia e Kosovës.

“Palët janë  intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci