Të fundit

Aksidenti me fatalitet në Lipjan, Policia jep detaje

Policia e Kosovës ka dhënë detaje pasi një person mbeti i vdekur në një aksident që ka ndodhur të shtunën rreth orës 14:35 në hyrje-dalje të autostradës në Lipjan.

Sipas PK-së, aksidenti ka ndodhur mes dy kamionëve – njëri me targa vendore dhe tjetri me targa të Shqipërisë – ku përveç dëmeve materiale, lëndime vdekjeprurëse pësoi shtetasi i Shqipërisë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor që doli në vendin e ngjarjes.

“Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci