Të fundit

Burri në Ferizaj thotë se dikush ia ofendoi gruan dhe vëllanë në “Facebook”

Një person ka raportuar se një i dyshuar e ka ofenduar atë, gruan dhe vëllanë e tij i cili jeton jashtë Kosovës.

Ofendimi sipas tij ka ndodhur përmes rrjetit social “Facebook”, transmeton Paparaci. Rasti i ndodhur në Ferizaj po hetohet nga Policia e Kosovës.

Incidenti është iniciuar si “nxitje e përçarjes dhe mos-durimit”.

“Dubravë, Ferizaj 20.05.2023 – 11:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se një i dyshuar përmes rrjetit social Facebook ka ofenduar viktimën, bashkëshorten e viktimës dhe vëllain e viktimës i cili jeton jashtë shtetit të Kosovës. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci