Të fundit

Rrahje në Prizren mes dy personave, konfiskohet një brisk

Dy persona në Prizren pas një mosmarrëveshjeje janë rrahur mes veti dhe si pasojë njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 17:10, njoftoi Policia. Po ashtu, u tha se si provë materiale është konfiskuar një brisk.

“Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci