Të fundit

Arrestohet gjakovari, po bashkëjetonte me një të mitur

Një e mitur në Gjakovë ka kërkuar trajtim mjekësor në klinikën e Gjinekoligjisë, transmeton Paparaci.

Ajo ka deklaruar në polici se bashkëjeton me burrin e saj, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Rasti i iniciuar si “bashkëjetesë me person nën moshën 16-vjeçare”, ka ndodhur të shtunën rreth orës 11:15.

E për këtë çështje, i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit është konsultuar prokurori i shtetit “i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i i njëjti të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt”.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci