Të fundit

“Bukuroshja e Adriatikut” arrin në portin e Vlorës

Mëngjesin e kësaj të diele, rreth orës 07:15 mbërriti në portin e Vlorës anija kroçere “La bella del Adriatique”.

Në bordin e saj janë 146 turistë nga vendet e ndryshme si Franca (119), Kanadaja (2), Zvicra (6), Belgjika (16), Britania e Madhe (2), Maroku (1), shkruan Euronews Albania, transmeton Paparaci.

Kroçera vjen nga porti i Sarandës. Ajo do të qëndrojë një ditë në portin e Vlorës ku do të zhvillojë turet e ndryshme dhe me pas do të shkojë në portin e Durrësit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci