Të fundit

Policia nis hetimet ndaj 31-vjeçarit në Prishtinë, iu gjet një revole me 14 fishekë

Policia e Rajonit të Prishtinës ka arritur të gjejë dhe të sekuestrojë një revole, katërmbëdhjetë copë fishekë, si dhe një llambë dore ndriçuese me çekan për thyerje xhami.

Sipas njoftimit nga Policia, sekuestrimi rezultoi pas një kontrolli të detajuar që iu bë veturës dhe drejtuesit të saj në afërsi të rrotullimit në Çagllavicë.

“Ndaj të dyshuarit; B. B, mashkull, 31 vjeç, shtetas i Republikës së Kosovës, me rekomandimin e prokurorit të shtetit është iniciuar hetim në drejtim të veprës penale “Mbajtje në pronësi kontroll ose posedim të pa autorizuar të armës”, dhe i njëjti është proceduar më tej”.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci