Të fundit

Ronaldo ‘shpërthen’ ndaj Kristit dhe Deas

Në rubrikën “Trotuar”, tek “E Diell” Ronaldo Sharka ka ‘trazuar ujërat’ duke akuzuar Krisin dhe Dean si dy finalistë të lodhur.

Madje ai ka Dean se ka blerë rreth 40% të ndjekësve në Instagram. Sharka gjithashtu ka ngacmuar dhe Kristin për marrëdhënien me Zazën, ku në këto momente iu kundërvu Shqipja e cila e konsideron atë si njeri që mbështeti Luizin dhe tani është kthyer në një tapet që e shkelin me këmbë.

“O Manush të ulemi këtu të flasim për Dean e Kristin, janë shumë njerëz të mirë, i kam pëlyqer, por jo si lojtarë. Këta janë finalist të lodhur të “Big Brother” që fsheh “like-n” në Instagram. Dea Misheli 40% të ndjekësve i ka të blerë. Kristi djalë i mirë aktiv, pse nuk ia përmend Kristit këtë lidhjen me Zazën që doli e tha jam i lidhur, pastaj tha jam i zgjidhur”, tha Ronaldo.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci