Të fundit

Ndryshime të reja në Angli, ja kur do të nis sezoni i ri në Premierligë

Liga më e fortë e futbollit në botë, Premierliga ka sjellë risi të reja për edicionin e ri.

Pushimi dimëror mes dy stinoreve është rikthyer në Angli dhe tashmë ekipet do të nisin edicionin e ri më vonë.

Sezoni 2023/24 në Premierligë do të fillojë më 12 gusht dhe do të përfundojë më 19 maj.

Kampionati do të ndërpritet për një javë mes 13 deri më 20 janar.

Merkatoja e kësaj vere do të hapet në 14 qershor dhe do të mbyllet në 1 shtator, ndërsa e dimrit nis në 1 janar dhe mbyllet në 1 shkurt 2024.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci