Të fundit

Ndryshojnë çmimet e biletave për finalen e Kupës së Kosovës

Me kërkesë të klubit të Prishtinës dhe Gjilanit, Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Futbollit të Kosovës ka vendosur për ndryshimin e çmimit të biletave për ndeshjen finale të Kupës së Kosovës.

Gjilani e Prishtina do të takohen më 5 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër të finales së Kupës së Kosovës.

Komiteti Ekzekutiv i FFK-së ka vendosur që çmimet e biletave për ndeshjen finale mes Gjilanit e Prishtinës të jenë nga 2 euro më e lira deri në 5 euro më e shtrenjta në perëndim.

Në fillim ishte vendosur që biletat për ndeshjen finale të kushtojnë nga 3 deri në 10 euro, por me kërkesë të të dy klubeve, çmimet kanë ndryshuar.

Çmimet e biletave:

Jug (Plisat) – 2€
Veri (Skifterat) – 2€
Lindje – 3€
Perëndim – 5€

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci