Të fundit

Digjet vetura e një televizioni kosovar në Zubin Potok

Në Zubin Potok protestuesit serbë e kanë djegur veturën e televizionit “Tëvë 1”.

Protestuesit në fillim ia kanë thyer xhamat dhe ia kanë shpuar gomat e pastaj ia kanë vënë zjarrin.

Më herët u raportua se protestuesit nisën të shpërndaheshin.

 

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci