Të fundit

Sveçla reagon ndaj sulmeve të gazetarëve: Kështu duket milicia fashiste, por do të dështojë

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla përmes një postimi në Facebook ka reaguar për sulmet e qytetarëve serbë ndaj gazetarëve të Kosovës.

Në postim, Sveçla ka thënë se kështu duket milicia fashiste, por do të dështojë.

“Kështu duket milicia fashiste, por do të dështojë. Republika e Kosovës qëndron për demokraci dhe liri, prandaj do të triumfojë”, ka shkruar ministri.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci