Të fundit

Olsa Muhameti zbulon konkurrentin e parë të ‘Kepit të Tundimeve’

Këtë vit personazhet e “Kepit të Tundimeve” do të jenë VIPA dhe njëri prej tyre është konfirmuar së fundmi nga autorja e programit, Olsa Muhameti.

Bëhet fjalë për Ronaldo Sharkën, emri i të cilit është përfolur dhe më parë në rrjet.

“Sa kam qeshur o vipi i Kepit”, i ka komentuar Olsa gazetarit në postimin e tij të fundit.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci