Të fundit

Situatë e qetë edhe në Leposaviq

Edhe në Leposaviq situata është e qetë.

Një numër i vogël i protestuesve po qëndrojnë afër objektit të komunës dhe se në vazhdimësi po lëshohen këngë me mesazhe nacionaliste.

Në pamjet e T7 shihet se KFOR-i është duke qëndruar brenda oborrit.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci