Të fundit

Klea Huta dhe Elgit Doda martohen sonte

Klea Huta dhe Elgit Doda martohen sonte.

Pas shumë vitesh në lidhje dhe djalin Krid, çifti ka vendosur të kurorëzohet sonte me martesë.

Dasma madhështore do mbahet në jug të Shqipërisë dhe përgatitjet veçse kanë filluar.

Poashtu Klea ka ndarë pak me ndjekësit e saj detaje të fustanin dhe këpucave me të cilat do shfaqet sonte.

 

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci