Të fundit

Zbulohet emisioni në të cilin Dea Michelle do të jetë moderatore

Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”, Dea Michelle tani do të jetë pjesë e ekranit televiziv të “Top Channel”.

Burime ekskluzive për “Iconstyle” kanë konfirmuar lajmin, duke treguar se ajo do të moderojë një rubrikë të re në programin “E diell”.

Rubrika e Deas do të përfshijë TikTok-ers të ndryshëm dhe pritet të jetë më tepër e lidhur me rininë, teknologjinë dhe rrjetet sociale.

 

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci