Të fundit

Burri në Gjilan shtien me armë zjarri, policia ia bastis shtëpinë

Është raportuar se një burrë dyshohet se ka shtënë me armë zjarri, transmeton Paparaci.

Policia njoftoi se rasti ka ndodhur në fshatin Kravaricë të Gjilanit, të hënën rreth orës 18:30.

Po ashtu u tha se njësitet policore kanë bastisur shtëpinë e të dyshuarit, ku kanë gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie dhe pesë fishekë.

“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci