Të fundit

Përfundon bastisja në shtëpinë e Behar Berishës

Ka përfunduar bastisja e forcave të EULEX-it në shtëpinë e familjes së Behar Berishës.

Berisha ishte ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) dhe mik i Salih Mustafës, ish-eprorit të UÇK-së të dënuar në Gjykatën Speciale në Hagë.

Hetuesit e Prokurorisë së Specializuar janë parë duke u larguar nga shtëpia e ish-ushtarit të UÇK-së.

Ende nuk dihet qëllimi i realizimit të këtij kontrolli me urdhër të Prokurorisë së Specializuar.

 

Video nga Paradoks

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci