Të fundit

Biden dhe Zelensky pritet të takohen javën e ardhshme në Shtëpinë e Bardhë

Presidenti i ShBA-së, Joe Biden pritet të takohet me homologun e tij ukrainas, Volodymyr Zelensky në Shtëpinë e Bardhë.

Kështu ka bërë të ditur një zyrtar amerikan, shkruan Sky News.

Zyrtari shtoi se takimi mes dy liderëve do të zhvillohet pas Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci