Të fundit

Përplasen kamioni dhe vetura, një person dërgohet në spital

Një person ka pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë, konkretisht në fshatin Komoran.

Aksidenti ndodhi rreth orës 21:40.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë Bajram Krasniqi.

Krasniqi tha se në aksident ishin përfshirë një kamion dhe një veturë.

“Policia është duke kryer procedurat e nevojshme në vendngjarje”, tha ai.

Video nga Paradoks

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci