Të fundit

“Koha për një kapitull të ri”: Andi i Big Brother braktis Kosovën

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Andi Artani ka vendosur të braktisë Kosovën.

Djali nga Peja ka udhëtuar në Amerikë, atje ku kishte kaluar një pjesë të jetës së tij.

Lajmin e ka bërë të ditur Artani përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaq pasaportën dhe i jep lamtumirën Kosovës.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci