Të fundit

Përparim Rama: Hyrja e Prishtinës nga Gollaku do të zgjerohet

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka thënë se hyrja e Prishtinës nga Gollaku do të zgjerohet.

Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka bërë të ditur se do të zgjerohet profili i tërësishëm i rrugës, do të ketë gjelbërim, shteg të biçikletave, trotuare në të dy anët e rrugës.

“Do t’i japim një perspektivë të re hyrjes së Prishtinës nga Gollaku dhe Banja e Sijarinës”, ka shkruar ai.

Video nga Paradoks

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci