Të fundit

Kryetari i Prishtinës njofton për një projekt tjetër rrugor

Kryetari i Prishtinës, Perparim Rama, ka bërë të ditur se hyrja në Prishtinë nga Gollaku do të zgjerohet. Rama ka thënë se do të zgjerohet tërësisht rruga, ku do të ketë gjelbërim, shteg të biçikletave dhe trotuare në dy anët e rrugës.

Ai ka thënë se do t’i jepet perspektivë e re hyrjes në Prishtinë nga Gollaku dhe Banja e Sijarinës.

Njoftimi i plotë:

Hyrja e Prishtinës nga Gollaku do të zgjerohet.

Do të zgjerohet profili i tërsishëm i rrugës, do të ketë gjelbërim🌳, shteg të bicikletave🚲, trotuare në të dy anët e rrugës.

Do t’i japim një perspektivë të re hyrjes së Prishtinës nga Gollaku dhe Banja e Sijarinës!

Drejtoria e Investimeve Kapitale dhe Menaxhimit të Kontratave

Krenar Xh Xhaferi.

Video nga Paradoks

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci