Të fundit

Policia publikon foton e të dyshuarit për vrasjen në Podujevë, kërkon ndihmë për gjetjen e tij

Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim të dyshuarin për vrasjen e rëndë e cila ka ndodhur në Podujevë para 4 ditësh.

Policia ka publikuar fotografitë e të dyshuarit dhe po kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij.

Informatat për të mund të jepen në numrin e telefonit 192.

Ky është njoftimi: 

Kërkesë për bashkëpunim për identifikimin e personit të dyshuar

Njësiti i hetimeve të përgjitshme që operon në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin e personit të dyshuar.

I dyshuari, kërkohet për vrasjen e rëndë që ka ndodhur me 11.09.2023, në Podujevë.

Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit të dyshuar kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192. /Paparaci.com/ 

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci