Të fundit

Ngjarjet ditore – çka ndodh sot në Kosovë?

Komiteti Paralimpik i Kosovës organizon Lojërat parasportive “Kosova 2023”, ku do të marrin pjesë rreth 400 paraatletë nga vendet e rajonit, si nga: Kroacia, Mali i Zi dhe Maqedonia. (Akademia e Kosovës për Sigurinë Publike, Vushtrri, ora 10:00).

Lidhja Demokratike e Kosovës – Dega Gjilan, pas mbledhjes me grupin e Këshilltarëve Komunalë të LDK-së, mban konferencë për medie. (Selia e LDK-së, ora 13:00).

 

Video nga Paradoks

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci