Të fundit

​Rezultatet e dy ndeshjeve të Superligës pas pjesës së parë

Kanë përfunduar 45 minutat e para të dy ndeshjeve të Superligës së Kosovës në futboll ku po ballafaqohen Dukagjini me Ballkanin dhe Prishtina me Lirinë.

Në Klinë, Dukagjini po e befason kampionin në fuqi, Ballkanin pasi ka shkuar në pushim me epërsi minimale 1-0.

Golin për skuadrën e Dallkut e realizoi Altin Merlaku në minutën e 44’.

Me të njëjtin rezultat ka përfunduar edhe pjesa e parë e ndeshjes Prishtina-Liria. Golin për bardh e kaltrit e ka realizuar Kryeziu në minutën e 34’.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci