Të fundit

Ministria ruse e mbrojtjes thotë se kanë rrëzuar tre dronë ukrainas

Ministria e Mbrojtjes e Rusisë tha se forcat e saj kanë rrëzuar dy dronë ukrainas mbi Krimenë jugperëndimore dhe një tjetër mbi rajonin e Belgorodit.

Sipas ministrisë dronët pa pilot u rrëzuan nga mbrojtja ajrore, rreth orës 20:30 sipas kohës lokale të Moskës.

Ndërsa tjetri dron u rrëzua 10 minuta më vonë, raporton Aljazeera.com, transmeton Klankosova.tv

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci