Të fundit

Pasi la muzikën, Fero i hyn biznesit

Ish reperi Feronit Shabani, apo i njohur si Fero (tashmë Khattab), po e vazhdon ritmin e jetës së tij ndryshe pas përkushtimit të tij ndaj fesë islame.

Heqja dorë nga muzika dhe TikTok, dy burimet që i sillnin të ardhura ka bërë që ish reperi të kërkojë shtigje të reja.

Sip raporton Prive, tashmë Fero po shqyrton mundësitë që t’i hyjë industrisë, me një biznes që është në përputhje me parimet e fesë islame, si punë hallall.

Fero, gjatë kësaj vere përfundoi në burg pas akuzave për sulm fizik ndaj ish-bashkëshortes së tij, Arbenitës.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci