Të fundit

Presidentja Osmani takon Alice Albright në ShBA

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu, është takuar sot me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright.

Lajmin e bëri të ditur vetë shefja e shtetit me anë të një postimi në rrjetin social “X”.

“Programi historik Kosova Compact, investimi më i madh i sektorit energjetik në vendin tonë, padyshim që do të ndihmojë në ndërtimin e një të ardhmeje energjetike të qëndrueshme dhe inovative”, shkroi ajo.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci