Të fundit

Një i vdekur e mbi 40 të lënduar nga përmbysja e një autobusi në Nju-Jork

Një person ka humbur jetën dhe më shumë se 40 të tjerë janë lënduar pasi një autobus u përmbys pasditen e së enjtes në shtetin e Nju-Jorkut, thanë zyrtarët.

Rreth 46 persona u lënduan, me pesë prej tyre në gjendje kritike, në autobusin e mbushur kryesisht me të rinj, tha për NBC News, ekzekutivi i Orange County, Steven Neuhaus.

Një zëdhënës i Policisë së Shtetit të Nju-Jorkut konfirmoi se një person kishte vdekur.

Autobusi po transportonte studentë.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci