Të fundit

​Plzen kalon në epërsi ndaj Ballkanit

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Doosan Arena”, ku po luhet ndeshja mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit.

Plzeni ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Ballkanit, përmes golit të shënuar nga Lukas Kalvach.

Kalvach shënon në minutën e 73’ për 1:0.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci