Të fundit

Parandalohet kontrabanda e medikamenteve mjekësore në Leposaviq, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës, përmes një komunikate për media ka njoftuar se njësiti për ndërhyrje të shpejtë, në fshatin Bistricë në Leposaviq, kanë ndaluar një të dyshuar.

Sipas komunikatës, i dyshuari G.P., dyshohet se me veturën e tij kishte kaluar ilegalisht nga Serbia në territorin e Republikës së Kosovës.

Gjatë kontrollit, policia ka vërenjtur se në veturën e tij, i njëjti kishte të ngarkuara medikamente mjekësore, që dyshohet se janë të kontrabanduara.

Të gjitha veprimet e mëtutjeshme do të ndërmerren në bashkëpunim dhe koordimin me organet e drejtësisë.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci