Të fundit

Nipi i Luan Krasniqit shpallet kampion i Gjermanisë, mposht kundërshtarin me një goditje

Boksieri shqiptar, Ardian Krasniqi është shpallur kampion i Gjermanisë në moshën 27-vjeçare.

Krasniqi mposhti kundërshtarin gjerman, Deniz Altz qysh në raundin e parë.

Nipi i Luan Krasniqit, Ardiani e goditi në bark kundërshtarin i cili nuk i përballoi dhimbjeve dhe u detyrua të dorëzohet, pasi edhe gjyqtari numroi deri në dhjetë.

Kujtojmë që ky meç ishte për brezin Kampion të Gjermanisë – BDB.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci