Të fundit

Barcelona-Mallorca, formacionet zyrtare

Mallorca sot do të jetë nikoqire e Barcelonës.

Ndeshja është e vlefshme për javën e shtatë të La Ligas, dhe fillon nga ora 21:30.

Nga minuta e parë për Mallorcan është edhe sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi.

Formacionet zyrtare:

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci